Zdjęcie Wycieczka do Muzeum Narodowego 26 październik 2017 Czytaj więcej
26 października (czwartek) 5 i 6- latki pojadą na wycieczkę do Muzeum Narodowego. Odbędzie sie tam lekcja muzealna, która z pewnością zainteresuje każdego przedszkolaka. Tematami dla poszczególnych grup będą:

Głoski- Pory roku, pory dnia   
Natura zawsze była ważnym tematem w sztuce. Przypatrując się wybranym obrazom, dzieci zastanowią się czy łatwo jest namalować noc. Odkryjemy, jakim rozrywkom oddawano się zimą w Holandii i jakich środków używali artyści, by namalować na przykład...upał.

Kolorki- Ptaki, robaki i inne zwierzaki
W muzeum ukryło się wiele znanych nam zwierząt oraz fantastycznych stworów: latających, pełzających, skaczących. W czasie spotkania poszukamy obrazów,. na których są namalowane. Na koniec wykonamy zwierzątka z papieru.


Cyferki- Ożywione obrazy
Dzięki sile naszej wyobraźni obrazy w galerii ożyją, a my przeżyjemy wspaniałą przygodę- wypłyniemy na morze, wybierzemy się do teatru,a nawet usłyszymy burzę.

Zdjęcie Koncert Teatrzyku Bel Canto 25 październik 2017 Czytaj więcej
25 października (środa) przedszkolaków odwiedzi znany juz im Teatrzyk Bel Canto. Tym razem dzieci wysłuchają koncertu pt. "Dźwięki w warsztacie wujka- PIŁA". Jakie niespodzianki przygotowali aktorzy? Dzieci dowiedzą się już wkrótce. 
Zdjęcie Let's talk 24 październik 2017 Czytaj więcej
24 października (wtorek) "This is me". W ramch zajęć dzieci będą ćwiczyć jak przedstawiać się i przekazywać podstawowe informacjedotyczące naszych informacji personalnych. Będąa także uczyć się jak uzyskiwać takie informacje od innych osób (wiek, pochodzenie, imię, miejsce zamieszkania, rodzina). 
Zdjęcie Anglojęzyczny Projekt "STORIES" 20 październik 2017 Czytaj więcej
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'file:///C:/Users/Komp6/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/Komp6/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/Komp6/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.png'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/Komp6/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.png'
20 października (piątek) w ramach anglojęzycznego projektu "Stories" dzieci wysłuchają różnego rodzaju bajek w języku angielskim. Przedszkolaki usłyszą opowiadania, które wprowadzą ich w inny, baśniowy świat, a także poznaja różne miejsca i nowych bohaterów, co zaowocuje w bogatsze anglojęzyczne słownictwa.

3- latki: HOW ELEPHANTS LOST THEIR WINGS BY LESLEY SIMS,
4- latki: PUSS IN BOOTS,
5-latki: PUSS IN BOOTS. 

Podobny obrazPodobny obraz17 października (wtorek) dowiemy się również czym zajmuje się Wróżka Zębuszka, co robi z naszymi mleczakami i skąd bierze dla nas prezenty. Spróbujemy ją odnaleźć i o to wszystko zapytać.

Zdjęcie Warsztaty Twórczej Wyobraźni 17 październik 2017 Czytaj więcej
17 października (wtorek) dowiemy się czym zajmuje się Wróżka Zębuszka, co robi z naszymi mleczakami i skąd bierze dla nas prezenty. Spróbujemy ją odnaleźć i o to wszystko zapytać. 
Zdjęcie English songs 13 październik 2017 Czytaj więcej
13 października (piątek) przedszkolaki zapoznały się z piosenką "Happy" Pharella Williamsa. Dzieci poznały tekst piosenki oraz nowe słówka w niej wystepujące, a także podjęły pierwsze próby wykonania utworu. 
27 października (piątek) przedszkolaki powtórzą poznaną dwa tygodnie temu piosenkę oraz nowe słownictwo.
Dzieci nauczą się wykonywać utwór przy użyciu różnych instrumentów muzycznych (dzwoneczków, bębenków, grzechotek, etc.) Nie zabraknie świetnej zabawy przy rytmach powyższej piosenki.


Zdjęcie Muzyczne inspiracje 12 październik 2017 Czytaj więcej
12 października (czwartek) dzieci przy utowrze Henryka Wieniawskiego "Legende" wykonają prace plastyczną. Tym razem będzie to wydrapywanka na czarnym tle. 
Zdjęcie Anglojęzyczny Projekt "STORIES" 06 październik 2017 Czytaj więcej
6 i 22 października (piątek)- dwa razy w miesiącu w ramach anglojęzycznego projektu "Stories" dzieci wysłuchają różnego rodzaju bajek w języku angielskim. Przedszkolaki usłyszą opowiadania, które wprowadzą ich w inny, baśniowy świat. Poznaja także różne miejsca i nowych bohaterów, co zaowocuje w bogatsze anglojęzyczne słownictwa. 

Zdjęcie Warsztaty Twórczej Wyobraźni 05 wrzesień 2017 Czytaj więcej
5 września (wtorek) wróciliśmy jeszcze na chwilę wspomieniami nad wakacyjne morze, gdzie natkniemy się na list w butelce. Kto do nas napisał i co musieliśmy zrobić, żeby dowiedzieć się czy jesteśmy odważni? 

19 września (wtorek) z dziećmi wybraliśmy się do piekarni. Dowiedzieliśmy się czy chleb rośnie na drzewach? Czy mąkę wydobywa się w kopalni? Spróbowalismy się tego dowiedzieć przenosząc się za pomocą naszej wyobraźni na pole pełne zboża i do młyna.