Zdjęcie Sztuka ludowa 15 luty 2018 Czytaj więcej
15 lutego (czwartek) kontynuowane będą tradycje i zwyczaje ludowe. Dzieci zapoznają się z folklorem krakowskim, m.in. z ludowym strojem, legendą, tańcem oraz z tradycjami tego regionu.
Zdjęcie Warsztaty Twórczej Wyobraźni 13 luty 2018 Czytaj więcej
13 lutego (wtorek) Poszukiwacze Sfinksa- wybierzemy się do Egiptu, by poznać piramidy i sfinksa. Dowiemy się z czego są zrobione i czy łatwo znaleźć wyjście z labiryntów w piramidzie.    27 lutego (wtorek) Fryzjerkowo- odwiedzimy różne salony fryzjerskie i sami będziemy fryzjerami. Zobaczymy co da się zrobić z włosów na głowie i jakie kolory są najfajniejsze.
Zdjęcie English Songs 09 luty 2018 Czytaj więcej
9 stycznia (piątek) 3- latki zapoznają się z piosenką "Humpty Dumpty" - Super Simple Songs, a 4,5,6-latki "You've got a friend in Me" Randiego Newmana. Dzieci poznają tekst piosenki oraz nowe słówka w niej występujące, a także podejmą pierwsze próby wykonania utworu.                  23 stycznia (piątek) przedszkolaki powtórzą poznane dwa tygodnie temu piosenki "Humpty Dumpty" - Super Simple Songs i You've got a friend in Me" Randiego Newmana oraz nowe słownictwo. Dzieci nauczą się wykonywać utwory przy użyciu różnych instrumentów muzycznych (dzwoneczków, bębenków, grzechotek, etc.) Nie zabraknie przy tym świetnej zabawy w świątecznej atmosferze.        
Zdjęcie Anglojęzyczny Projekt "STORIES" 02 luty 2018 Czytaj więcej
2 i 16 lutego (piątek) w ramach anglojęzycznego projektu „Stories”, przedszkolaki dwa razy w miesiącu wysłuchały wspaniałych bajek i opowieści. Wprowadziło ich to w świat bajek oraz pobudziło wyobraźnię.