Zdjęcie Dzień Pluszowego Misia 27 listopad 2018 Czytaj więcej

27 listopada (wtorek) w naszym Przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. Dowiemy się kiedy powstała ta zabawka i jaką ma historię. Każde dziecko tego dnia będzie mogło przynieść ze sobą swoją ulubioną maskotkę, aby uczcić jej święto.

Zdjęcie English Songs 23 listopad 2018 Czytaj więcej

23 października (piątek) nasze przedszkolaki każdego miesiąca poznają nową piosenkę ruchową. Dzieci zapoznają się ze słówkami i wyrażeniami z języka angielskiego. Nie zabraknie przy tym tańca i dobrej zabawy. W tym miesiącu będą to:

3- latki: TURKEY HOKEY POKEY THANKSGIVING

 4- latki: THANKSGIVING FEAST- KIDS TURKEY SONG

5,6- latki: THANKSGIVING SONG FOR KIDS- YUMMY YUMMY TURKEY

Zdjęcie Święto Dziękczynienia 22 listopad 2018 Czytaj więcej

22 listopada (czwartek) Święto Dziękczynienia to dzień, gdy wiele amerykańskich rodzin spotyka się przy syto zastawionym stole. Jednak niekwestionowaną gwiazdą stołu jest indyk. Przedszkolaki zapoznają się z tradycjami i zwyczajami tego święta.

Zdjęcie Autorzy Dzieciom 15 listopad 2018 Czytaj więcej

15 listopada (czwartek) dzieci wysłuchają utworu Juliana Tuwima Tuwima - ,,Rzepka”.  Spróbują wczuć się w rolę bohaterów wiersza. Wspólnie policzymy wszystkie postacie oraz podzielimy się na cztery grupy w których stworzymy papierową rzepkę. 

Zdjęcie Angielski Teatrzyk 14 listopad 2018 Czytaj więcej

14 listopada (środa) tego dnia nasze Przedszkole odwiedzą niezwykli goście z angielskiego teatrzyku. Dzieci poznają charakterystyczne miejsca Londynu. Razem z kotem udają się do pałacu królowej, gdzie pojawiły się myszy oraz zaobserwują pracę Sherlocka Holmesa, który ze swoją lupą będzie poszukiwał zaginionego królika. Dowiedzą się również jak legendarny Artur został królem. Na koniec przygotowują wspólnie popołudniową herbatkę.

Zdjęcie Warsztaty Twórczej Wyobraźni 13 listopad 2018 Czytaj więcej

13 listopada (wtorek) przedszkolaki wybiorą się na tajną wyprawę poszukiwania skarbów. Jedyną wskazówką będzie dla nich mapa, którą znajdą po drodze. 

20 listopada (wtorek) czy przedszkolakom uda się znaleźć jakieś grzyby w lesie czy może zgubią w nim kalosze? Ile przeżyją przygód i jakie okazy leśne spotkają, okaże się wkrótce.

Zdjęcie Święto Niepodległości 09 listopad 2018 Czytaj więcej

9 listopada (piątek) wspólnie będziemy świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości (11 listopada).  Głównymi celami będzie kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznawanie symboli narodowych naszego kraju. Podsumowując przedszkolaki wykonają prace plastyczną.

Zdjęcie Anglojęzyczny Projekt "STORIES" 09 listopad 2018 Czytaj więcej

9 i 16 października (piątek) Dwa razy w miesiącu w ramach anglojęzycznego projektu „Stories” dzieci  w sposób interaktywny, odpowiadając na zadawane pytania, przygotowując krótkie inscenizację oraz wykonując pracę plastyczną, wysłuchają różnego rodzaju bajek w języku angielskim:   

3- latki: Hen’s pes,

 4- latki: The magic porridge pot,

5- latki: The dinosaur who lost their roar,

6- latki: The musiacians of Bremen.