Zdjęcie Mad Science 29 maj 2019 Czytaj więcej

29 maja (środa) w ramach tego projektu będziemy przeprowadzać eksperymenty związane z właściwościami dwóch płynów (mleko i woda). Dzieci przekonają się jak woda potrafi wymieszać kolory podczas eksperymentu „Cukierkowa tęcza”, zobaczą prawdziwe tornado w butelce oraz napiszą list magicznym atramentem. Każdy weźmie udział w atrakcyjnych i rozwijających eksperymentach. Na zakończenie dzieci będą mogły samodzielnie wyciągać wnioski.

Zdjęcie Stories 24 maj 2019 Czytaj więcej

24 i 31 maja (piątek) dzieci poznają nową bajkę: 3- latki: „Toad makes road”, 4-latki „The Perfect Pet”, 5-latki „The Reluctant Dragon”, 6-latki „The Golden Carpet” oraz zapoznają się z nowym słownictwem za pomocą kart obrazkowych, a  na sam koniec, wezmą udział w grach i zabawach, które będą  skoncentrowane wokół treści.

Zdjęcie Projekt sensoryczny 23 maj 2019 Czytaj więcej

23 maja (czwartek) trzylatki będą ćwiczyć zmysł dotyku. Ich zadaniem będzie odszukanie za pomocą dotyku dwóch takich samych przedmiotów, które zostaną umieszczone w dwóch zakrytych koszykach. Kolejnym zadaniem będzie określenie kształtu, koloru i faktury. To świetna zabawa sensoryczna, a dla dziecka duże wyzwanie i doskonałe ćwiczenie usprawniająca zmysł dotyku.