Zdjęcie English Songs 21 wrzesień 2018 Czytaj więcej

Nasze przedszkolaki każdego miesiąca poznają nową piosenkę ruchową. Przez dwa tygodnie poprzez śpiewanie i wykonywanie różnych czynności dzieci zapoznają się ze słówkami i wyrażeniami z języka angielskiego. Nie zabraknie przy tym tańca i dobrej zabawy.

Zdjęcie Warsztaty Twórczej Wyobraźni 18 wrzesień 2018 Czytaj więcej
Są to zajęcia poprzez które postaramy się rozbudzić w dzieciach zainteresowanie otaczającym nas światem, a także poprzez ćwiczenia dramowe, uporządkować emocje dziecka, kształtujące wrażliwość i  rozwinąć jego twórcze myślenie.
Zdjęcie Anglojęzyczny Projekt "STORIES" 14 wrzesień 2018 Czytaj więcej
Dwa razy w miesiącu w ramach anglojęzycznego projektu „Stories” dzieci wysłuchają różnego rodzaju bajek w języku angielskim. Przedszkolaki usłyszą opowiadania, które wprowadzą ich w inny, baśniowy świat, a także poznają różne miejsca i nowych bohaterów, co zaowocuje w bogatsze anglojęzyczne słownictwo.
Zdjęcie Dawniej i dziś 13 wrzesień 2018 Czytaj więcej
Celem projektu „dawniej i dziś” jest ukazanie dzieciom jak z biegiem czasu zmieniały się rzeczy, które otaczają nas każdego dnia. Zabierzemy ich w niezwykłą podróż po różnych epokach historycznych. W ramach projektu prześledzimy rozwój takich urządzeń jak: telewizor, radio, komputer, aparat, telefon, zegar, samochód i światło.
Zdjęcie Odwiedziny teatru "Narwal" ze spektaklem "Tajemnice Starego Dębu" 12 wrzesień 2018 Czytaj więcej

Przedszkolaki odwiedzi Teatr Narwal ze spektaklem, pt. „Tajemnice Starego Dębu”.To magiczna historia o starym, białowieskim dębie, niosąca za sobą przesłanie „ Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe”. Co się wydarzy, dowiemy się wkrótce.