3 ban3.jpg

Żłobek prywatny AKADERO to odpowiednie miejsce dla Twojego dziecka

Zapraszamy serdecznie do naszego Żłobka - miejsca o wyjątkowej atmosferze, stworzonego z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Miejsca, które zarówno dla dziecka, jak i rodzica jest strefą komfortu. Rozłąka z opiekunem, gdy maluch ma zaledwie rok czy trzy lata, bywa trudna emocjonalnie, ale czasem jest nieunikniona. Decydując się na powierzenie pociechy właśnie pod naszą opiekę, macie Państwo gwarancję, że maluchowi nie dzieje się żadna krzywda. A dziecko? Nie tylko jest szczęśliwe, ale też optymalnie wykorzystuje spędzony czas na rozwój swych zdolności i umiejętności.


Jesteśmy po to, by inspirować i otaczać opieką

Nasz żłobek prywatny od samego początku istnienia realizację założonych celów opiera o najpiękniejsze wartości pedagogiczne. Dąży do tego, by dziecko odnajdywało poczucie bezpieczeństwa tak skrupulatnie budowane przez rodziców. Dla nas to właśnie bezpieczeństwo jest swoistym fundamentem, który wzmacniamy i pielęgnujemy. Wiemy, że to na nim w przyszłości zostanie zbudowane stabilne poczucie wartości u dziecka. Otaczamy więc opieką i inspirujemy. Chcemy, by dziecko wkraczało na ścieżkę edukacyjną z radością. By dzięki nam rozwijało się, zarówno na płaszczyźnie społecznej, emocjonalnej, jak i poznawczej.

Piękno bycia dzieckiem

Żłobek prywatny AKADERO jest miejscem, gdzie dziecko przede wszystkim czerpie radość z bycia NIM. Miejscem, gdzie dobrze się czuje, a jednocześnie rozbudza w sobie chęć poznawania świata. I my mu w tym pomagamy. Stawiamy na autorskie projekty edukacyjne, w których kluczowe miejsce odgrywa zaszczepianie w dziecku otwartości na świat. Dlatego realizujemy nasz program, oswajając jednocześnie dziecko z językiem angielskim, którego uczy się tu poprzez zabawę.

AKADERO to pierwszy taki żłobek w regionie. Dzielnica: Białołęka. Osiedle: Tarchomin. Zasięg: cała Warszawa. My nie lubimy stawiać granic przestrzennych i każde dziecko uważamy za tak samo cudowne. Serdecznie więc zapraszamy.