500 650 220

PROJEKT SENSORYCZNY                                                                                                                             
Zajęcia sensoryczne dedykowane są dla najmłodszych przedszkolaków- trzylatków. Podczas zajęć będą oni zdobywać wiedzę o otaczającym ich świecie, poprzez ulubiona formę nauki, czyli zabawę. Wykorzystają wszystkie zmysły: węch, słuch, wzrok, dotyk oraz smak.


PROJEKT Anglojęzyczny STORIES                                                                                                                        
Dwa razy w miesiącu w ramach anglojęzycznego projektu „Stories” dzieci wysłuchają różnego rodzaju bajek w języku angielskim. Przedszkolaki usłyszą opowiadania, które wprowadzą ich w inny, baśniowy świat, a także poznają różne miejsca i nowych bohaterów, co zaowocuje w bogatsze anglojęzyczne słownictwo.


ENGLISH SONGS                                                                                                                                                   
Nasze przedszkolaki każdego miesiąca poznają nową piosenkę ruchową. Przez dwa tygodnie poprzez śpiewanie i wykonywanie różnych czynności dzieci zapoznają się ze słówkami i wyrażeniami z języka angielskiego. Nie zabraknie przy tym tańca i dobrej zabawy.


AUTORZY  DZIECIOM                                                                                                                                                       
W ramach tego projektu, przedszkolaki będą wiązać treści wiersza z różnymi formami ekspresji plastycznej i muzyczno- językowej. W ten sposób pobudzą i rozwiną swoje zainteresowania czytelnicze. 


MAD SCINCE                                                                                                                                                                 
W tym roku przedszkolnym dzieci poznają fascynujący świat nauki. Zacznie się nowa odkrywcza przygoda! Teorię dopełniony praktyką, poprzez wykonywanie eksperymentów. Każdy eksperyment zostanie zakończony odpowiednio wyciągniętymi wnioskami.


DAWNIEJ I DZIŚ

Celem projektu „dawniej i dziś” jest ukazanie dzieciom jak z biegiem czasu zmieniały się rzeczy, które otaczają nas każdego dnia. Zabierzemy ich w niezwykłą podróż po różnych epokach historycznych. W ramach projektu prześledzimy rozwój takich urządzeń jak: telewizor, radio, komputer, aparat, telefon, zegar, samochód i światło.