500 650 220
9 ban9.jpg

III miejsce w KONKURSIE „ACT AND SING IN WINTER 2014”
W styczniu 2014 r. grupa reprezentująca przedszkole Akadero przedstawiła swoje umiejętności i talenty na scenie Ośrodka Kultury Ochoty  w ramach konkursu „Act and Sing in Winter”. Zadaniem dzieci było odegranie krótkiej, żartobliwej scenki w języku angielskim, dotyczącej promocji zdrowego odżywiania. Z radością informujemy, że zajęliśmy III miejsce w konkursie "Act and Sing in Winter"  oraz mieliśmy zaszczyt wystąpienia w uroczystej Gali 4 lutego 2014.

Konkurs „Obeebok” w Białołęckim Ośrodku Kultury
W styczniu 2014 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie „Obeebok” w Białołęckim Ośrodku Kultury, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w języku polskim zaśpiewały piosenkę pt. "Kolęda na dzwonkach" oraz w języku angielskim zaśpiewały piosenkę pt. " The Sceleton Dance"

Akcja Akademia Zdrowego Przedszkolaka
W styczniu 2014 r., nasze przedszkolaki  wzięły udział w akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka, tematem konkursu było wykonanie wirusa lub bakterii przy użyciu ozdób choinkowych . Nasze przedszkolaki przygotowały bakterię z bombek i łańcuchów.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „THE CHRISTMAS MAGIC – MAGIA ŚWIĄT”
16 grudnia 2013 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą dekorację „The Christmas Magic – Magia Świąt”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a autorzy pięciu najciekawszych prac nagrody. Dekoracje ozdobiły nasze przedszkole, abyśmy jeszcze bardziej poczuli magię świąt.

SWINGING SONG
1 lutego 2013 r.,  odbył się w naszym Przedszkolu wielki konkurs, podczas którego każda grupa zaprezentowała PIOSENKĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM z występem artystycznym.

III miejsce na FESTIWALU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
22 lutego 2013 r zwycięzcy konkursu „SWINGING SONG” pojechali do Białołęckiego Ośrodka Kultury i pokazali swoje umiejętności i talenty na białołęckiej scenie podczas Festiwalu Piosenki Angielskiej. Nasze przedszkole zajęło III miejsce i jako jedyne w dzielnicy Białołęka zostało wyróżnione.

I MIĘDZYNARODOWY KOPNKURS PLASTYCZNY „PTAKI CUDAKI”
Kwiecień 2013. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań tematyką ornitologiczną, zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu, rozwijanie dziecięcej wyobraźni, promowanie twórczych dokonań młodych artystów, kształtowanie umiejętności artystycznych dzieci i młodzieży.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KULTURY ŚWIATA” EDYCJA 2012/2013 „ETOPIA”
Celem konkursu była prezentacja różnorodności kulturowej regionów świata, popularyzacji wiedzy o innych krajach, uwrażliwianie młodych ludzi na odmienność kulturową, etniczną i religijną, nauka tolerancji, zrozumienia i poszanowania odmienności, burzenie stereotypów dotyczących mieszkańców innych krajów.

I Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej ObeeBOK 2011
14 stycznia 2011 r. w Białołęckim Ośrodku Kultury rozpoczął się I Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej ObeeBOK. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież, śpiewający w języku polskim i angielskim. Akadero było reprezentowane przez dzieci z grupy dwie grupy pod kierunkiem Pani Katarzyny i Pani Anity. Nasze przedszkole jako jedyne zdobyło WYRÓŻNIENIE w kategorii zespołów – Piosenka Angielska. Miejsca od I do III nie zostały przyznane. GRATULACJE!!!