500 650 220
13 ban13.jpg
PRZEDSZKOLE
AKADERO to przedszkole niepubliczne, wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa, co potwierdzone jest zaświadczeniem wydanym przez Dyrektora Biura Edukacji. Oznacza to, ze przedszkole jest systematycznie kontrolowane zarówno przez Biuro Edukacji, Sanepid jak i Straż Pożarną i spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny.


BUDYNEK
Przedszkole mieści się w nowym, dwupiętrowym budynku na Białołęce, przy ul. Strumykowej 23A naprzeciwko Szkoły Podstawowej 342 i Gimnazjum 123. Ten duży, nowoczesny obiekt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące przedszkola.


SALE PRZEDSZKOLNE
Dzieci przebywają w przestronnych i jasnych salach, urządzonych kolorowo i wyposażonych w różnorodne zabawki oraz pomoce edukacyjne sprzyjające radosnej i twórczej zabawie. W salach urządzone są kąciki zabaw zachęcające dzieci do podejmowania wielu zabaw tematycznych. Przy każdej sali są łazienki, do których dzieci mają bezpośredni dostęp.


SPECJALISTYCZNE PRACOWNIE
W przedszkolu urządziliśmy specjalistyczne pracownie. Zajęcia prowadzone w salach ułatwią nauczycielom organizację pracy, umożliwią wykorzystanie różnorodnych pomocy dydaktycznych, co na pewno wpłynie korzystnie na efekty edukacyjne.


PLAC  ZABAW
Przedszkole ma nowoczesny, bezpieczny Plac Zabaw z zabawkami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.