500 650 220
Zdjęcie Wigilia 23 grudzień 2009 Czytaj więcej
23 grudnia 2009r. dzieci uczestniczyły w uroczystej przedszkolnej Wigilii.
Zdjęcie ZIMOWO-ŚWIĄTECZNE WYSTĘPY 18 grudzień 2009 Czytaj więcej
18 grudnia 2009r. odbyły się zimowo- świąteczne występy naszych przedszkolaków. Po przedstawieniu cieszyliśmy się słodkim poczęstunekiem.
Zdjęcie ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY STROIK RODZINNY 16 grudzień 2009 Czytaj więcej
16 grudnia wybraliśmy najładniejsze prace konkursowe, wyniki można zobaczyć na tablicy ogłoszeń. Dzieci, które wykonały wyróżnioną pracę otrzymały nagrody.
Zdjęcie PRZEDSTAWIENIE I ŚW. MIKOŁAJ 07 grudzień 2009 Czytaj więcej
7 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj z przedstawieniem
pt.: „Św. Mikołaj i córka króla Zimlandii ”. Dzieci obejrzały przedstawienie i dostały od Mikołaja upominki. Ta wspaniała chwila została uwieczniona na pamiątkowej fotografii dziecka z Mikołajem.
Zdjęcie ANDRZEJKI 27 listopad 2009 Czytaj więcej
27 listopada każda grupa zorganizowała przedszkolne Andrzejki, gdzie podczas magicznych spotkań  pełnych wróżb, radości i zabawy dzieci poznały ludowych zwyczaje andrzejkowe.
Zdjęcie PRZEDSTAWIENIE MAGICZNY OGRÓD 20 listopad 2009 Czytaj więcej
20 listopada nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek i przedstawił dzieciom przedstawienie pt. : „Magiczny miód”. Jest to bajka poruszająca problemy współczesnego świata, w której nie brakuje wątków uniwersalnych dotyczących fundamentalnych wartości. Bajkę wyczarował tajemniczy mag…
Zdjęcie ŚWIĘTO DYNI 06 listopad 2009 Czytaj więcej
6 listopada nasi milusińscy poznali charakterystyczne cechy dyni, strzelali dyniowymi pestkami, każda grupa stworzyła Dyniowy Lampion, były też dyniowe przysmaki.
Zdjęcie CZYTAMY W JĘZYKU ANGIELSKIM 02 listopad 2009 Czytaj więcej
Od początku listopada w każdej grupie jest czytana znana dzieciom bajeczka tylko tym razem w języku obcym. Jesteśmy przekonani, że jest to dobry sposób na osłuchiwanie się z językiem angielskim.
Zdjęcie PAN POLICJANT 29 październik 2009 Czytaj więcej
29 października odwiedził przedszkole Pan Policjant, który miał dla naszych pociech specjalną prelekcję połączoną z projekcją filmu.
Zdjęcie PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 23 październik 2009 Czytaj więcej
23 października odbyła się jedna z najważniejszych uroczystości przedszkolnych, na którą dzieci przygotowały specjalny program.
Zdjęcie ADAPTACJA 12 październik 2009 Czytaj więcej
Nasze Przedszkolaki świetnie zaadaptowały się już do warunków przedszkolnych. Wszystkie dzieci zostały przebadane „Arkuszem obserwacji adaptacji dziecka do przedszkola”, a o przebiegu adaptacji i innych sprawach bieżących Rodzice zostali poinformowani w czasie zebrań indywidualnych z wychowawcami.
Zdjęcie CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM 01 październik 2009 Czytaj więcej
Nasze przedszkole postanowiło przyłączyć się do akcji i już od 1 października rozpoczęliśmy systematyczne, codzienne czytanie dzieciom literatury dziecięcej. Zachęcamy dzieci do przynoszenia ulubionych książeczek do przedszkola. O efektach współpracy z fundacją „ABC XXI WIEKU” będziemy informować Państwa na bieżąco.