500 650 220
Zdjęcie UROCZYSTA WIGILIA 23 grudzień 2010 Czytaj więcej
23.12.2010 r. dzieci uczestniczyły w uroczystej przedszkolnej Wigilii.
Zdjęcie ZIMOWO ŚWIĄTECZNE WYSTĘPY 17 grudzień 2010 Czytaj więcej
13, 15 i 16 grudnia 2010 dobyły się wspaniałe zimowo - świąteczne występy naszych przedszkolaków.
Zdjęcie ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RODZINNEGO PT: „ŚWIĄTECZNA KARTKA” 10 grudzień 2010 Czytaj więcej
10.12.2010 r wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którego celem było zachęcanie Rodziców do wspólnej aktywności artystycznej z dzieckiem. Szczegółowe wyniki na tablicy ogłoszeń.
Zdjęcie PRZEDSTAWIENIE I PREZENTY 02 grudzień 2010 Czytaj więcej
02.12.2010r. nasze Przedszkole odwiedził św. Mikołaj z przedstawieniem pt.: „Marek Niedowiarek i św. Mikołaj”. Dzieci poznały legendę o świętym Mikołaju i utwierdziły się w przekonaniu, że jest ktoś, kto troszczy się o każde dziecko i warto na niego czekać. Po przedstawieniu dzieci dostały małe upominki, a ta wspaniała chwila została uwieczniona na pamiątkowej fotografii dziecka z Mikołajem.
Pierwszy tydzień listopada poświęcimy tematyce bezpieczeństwa dzieci na drodze. 15.10.2010r.  nasze przedszkole odwiedzi Pan Policjant i opowie dzieciom o swojej pracy oraz przypomni przepisy ruchu drogowego dla przedszkolaków.
Zdjęcie ANDRZEJKI 30 listopad 2010 Czytaj więcej

30.11.2010r. każda grupa zorganizowała przedszkolne Andrzejki, magiczne spotkanie pełne wróżb, radości i zabawy kiedy to dzieci poznały ludowych zwyczaje andrzejkowe.

HOKUS- POKUS, CZARY – MARY, NIECHAJ PRZYSZŁOŚĆ SIĘ UKAŻE

WOSKU LANIE, CO MA STAĆ SI Ę NIECH SIĘ STANIE

Zdjęcie PRZEDSTAWIENIE TEATRU LALEK 19 listopad 2010 Czytaj więcej
19.11.2010r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek Igraszka i przedstawił dzieciom przedstawienie pt. : „Podróż za horyzont ”. To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza, że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory? Młodzi widzowie pomagali jej w tym trudnym zadaniu…
Zdjęcie AKCJA „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” 07 listopad 2010 Czytaj więcej
Nasze przedszkole, będąc członkiem fundacji „ABC XXI WIEKU”, przystąpiło do  akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i już od 1 listopada rozpoczęło systematyczne, codzienne czytanie dzieciom literatury dziecięcej w czasie odpoczynku. Dzieci przyniosły też ulubione książeczki do przedszkola.
Zdjęcie WIZYTA PANA POLICJANTA 06 listopad 2010 Czytaj więcej
Pierwszy tydzień listopada poświęciliśmy tematyce bezpieczeństwa dzieci na drodze. 15.10.2010r.  nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant i opowiedział dzieciom o swojej pracy oraz przypomniał przepisy ruchu drogowego dla przedszkolaków.
Zdjęcie WIZYTA W JASKINI SOLNEJ 27 październik 2010 Czytaj więcej
27 października odwiedziliśmy Jaskinię Solną „ Almonis”. Działanie jaskini solnej polega na wytwarzaniu i utrzymywaniu odpowiedniego mikroklimatu, który pobudza siły obronne organizmu, wzmacnia odporność.  Dzieci pojechały do jaskini autobusem. Jaskinia jest wyłożona  bryłami soli kamiennej na ścianach i okruchami solnymi na podłodze. W czasie 45 minutowego seansu przy muzyce lub bajce dzieci odpoczywały na leżakach lub bawiły się solą jak piaskiem – budowały zamki i robiły solne babki.
Zdjęcie ŚWIĘTO DYNI 25 październik 2010 Czytaj więcej
25 października to w przedszkolu Akadero dzień, kiedy obchodziliśmy Święto Dyni. Nasi milusińscy poznali charakterystyczne cechy dyni, strzelali dyniowymi pestkami, każda grupa stworzyła Dyniowy Lampion a Pani Kucharka przyrządziła dyniowe przysmaki.
Zdjęcie PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 22 październik 2010 Czytaj więcej
22 października w naszym przedszkolu odbyło się  uroczyste pasowanie na przedszkolaka połączone ze wspaniałymi występami naszych milusińskich.
Zdjęcie ANGIELSI TEATRZYK 11 październik 2010 Czytaj więcej
11 października 2010 r. nasze przedszkole odwiedził Angielski Teatrzyk i przedstawił dzieciom przedstawienie pt.:  „Bajki o zwierzętach ”.
Zdjęcie ŚWIATOWY DZIEŃ POCZTY 08 październik 2010 Czytaj więcej
8 października w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Poczty. Tego dnia dowiedzieliśmy się kto nam przynosi listy, jaką drogę przebywa każdy list zanim dotrze do adresata, nauczyliśmy się piosenki „ Pan listonosz nosi listy”, wspólnie stworzyliśmy i wysłaliśmy list do naszego przedszkola.
Zdjęcie ZEBRANIA INDYWIDUALNE 06 październik 2010 Czytaj więcej
Przedszkolaki świetnie zaadaptowały się już do warunków przedszkolnych. Wszystkie trzylatki zostały przebadane „Arkuszem obserwacji adaptacji dziecka do przedszkola”, a o przebiegu adaptacji i innych sprawach bieżących Rodzice byli poinformowani w czasie zebrań indywidualnych z wychowawcami.
Zdjęcie ZEBRANIE INDYWIDUALNE (gr. najmłodsza) 17 czerwiec 2010 Czytaj więcej
17 czerwca 2010 r. odbyły się zebranie indywidualne w grupie najmłodszej.
Zdjęcie ZEBRANIE INDYWIDUALNE (gr. najstarsza) 15 czerwiec 2010 Czytaj więcej
15 czerwca 2010 r. najstarsze grupy wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaków.
Zdjęcie ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO + ZEBRANIA 14 czerwiec 2010 Czytaj więcej
14 czerwca 2010 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego i zebrania z rodzicami w grupach z wyjątkiem grupy najmłodszej.
Zdjęcie I FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU 11 czerwiec 2010 Czytaj więcej
11 czerwca 2010 r. zorganizowaliśmy dla naszych milusińskich I Festyn Rodzinny. Była to wspaniała okazja do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca.
Zdjęcie DZIECIAKI BALUJĄ W PRZEDSZKOLU 01 czerwiec 2010 Czytaj więcej
01 czerwca 2010 r. z okazji Dnia Dziecka w przedszkolu zorganizowane zostały różnorodne atrakcje m.in. dyskoteka, konkursy, zabawy oraz „niespodziankowy” tort.
Zdjęcie PRZEDSTWIENIE ŚWIERSZCZ MAURYCY 31 maj 2010 Czytaj więcej
31 maja 2010 r. nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z Krakowa i zaprezentował dzieciom przedstawienie pt. „Świerszcz Maurycy”.
Zdjęcie ŚWIĘTO ZIEMI 21 maj 2010 Czytaj więcej
21 maja 2010 r. obchodziliśmy Święto Ziemi i Zieleni. Organizacja takiego dnia w naszym przedszkolu ma na celu kształtowanie wśród najmłodszych dzieci postaw ekologicznych. Dzieci poznały podstawowe zasady segregowania odpadów a ze niepotrzebnych materiałów przyniesionych z domu stworzyły Przedszkolnego Stwora Śmieciora.
W tym dniu w ubiorze dominował kolor zielony.
Zdjęcie DZIEŃ KSIĄŻECZKI DZIECIĘCEJ 23 kwiecień 2010 Czytaj więcej
23 kwietnia 2010 roku w związku z obchodzonym w kwietniu Międzynarodowym Dniem Książki nasze przedszkolaki wspólnie z nauczycielami zorganizowały DZIEŃ KSIAŻECZKI DZIECIĘCEJ. W tym dniu każdy przyniósł do przedszkola swoją ulubioną książeczkę. Dzieci poznały budowę książki i historię jej powstania, przypomniały sobie zasady obowiązujące w kącikach książki, stworzyły też własną przedszkolną książeczkę.
Zdjęcie AUDYCJA „ZGADYWANKI MUZYCZNE” 19 kwiecień 2010 Czytaj więcej
19 kwietnia 2010 roku zaprosiliśmy wszystkich na Audycję Muzyczną ZGADYWANKI MUZYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW. W czasie tej audycji dzieci poznały budowę instrumentów oraz ich dźwięki, rozwiązywały zagadki dźwiękowe, brały udział w zabawach słuchowych i dźwiękonaśladowczych. Audycja prowadzona była przez znanych warszawskich muzyków.
Zdjęcie PALMY I PISANKI 26 marzec 2010 Czytaj więcej
26 marca z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkie dzieci uczestniczyły w różnorodnych warsztatach plastycznych, w czasie których powstały kolorowe pisanki, palmy wielkanocne i ozdoby świąteczne.
Zdjęcie DZIEŃ WIOSNY 19 marzec 2010 Czytaj więcej
19 marca dnia dzieci wspólnie zrobiły Marzannę, symbol zimy i zimna, pożegnały Zimę i radośnie przywitały Wiosnę. Pani Wiosna przyniosła dzieciom kosz pełen nowalijek i wiosennych kwiatów. W ubiorze tego dnia królował kolor zielony
Zdjęcie BAJKA O PIRACIE ALONZO 02 marzec 2010 Czytaj więcej
2 marca nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z Krakowa ZA JEDEN UŚMIECH i przedstawił dzieciom BAJKĘ O PIRACIE ALONZO.
Zdjęcie PRZYRODA NA ŻYWO czyli DWA ŁYKI EGZOTYKI 19 luty 2010 Czytaj więcej
19 lutego 2010 w naszym przedszkolu gościliśmy hodowcę zwierząt egzotycznych, który opowiedział dzieciom o życiu węży i legwanów. A odważne dzieci pogłaskały legwana i węża…
Zdjęcie ZEBRANIA INDYWIDUALNE 16 luty 2010 Czytaj więcej
Wszystkie dzieci zostały przebadane „Arkuszem obserwacji”, a o osiągnięciach dzieci i innych sprawach bieżących Rodzice zostali poinformowani w czasie zebrań indywidualnych z wychowawcami.
Zdjęcie DZIEŃ PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI 12 luty 2010 Czytaj więcej
12 lutego 2010 w przedszkolu obowiązywał jedynie uśmiech, zabawa, a w ubiorze dominował kolor czerwony .
Zdjęcie UROCZYSTY DZIEŃ BABCI I DZIADKA 22 styczeń 2010 Czytaj więcej
22 stycznia 2010 r. odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowane przez nasze przedszkolaki.
Zdjęcie WIELKI BAL KARNAWAŁOWY 18 styczeń 2010 Czytaj więcej
18 stycznia 2010r. przygotowaliśmy Wielki Bal Karnawałowy gdzie wszyscy bawili się w strojach karnawałowych!