500 650 220
25 gr_dwujezyczne.jpg

Niepubliczne przedszkole z językiem angielskim - Akadero

Kiedy w roku 2009 zakładaliśmy na warszawskiej Białołęce Polsko-Angielskie Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „AKADERO” - pierwszą taką placówkę, oferującą unikalne połączenie wysokiego poziomu edukacji przedszkolnej, ze skutecznym nauczaniem języka angielskiego - nie przypuszczaliśmy, że dzisiaj będziemy cieszyć się ugruntowaną pozycją i renomą wśród najlepszych warszawskich przedszkoli iżłobków. Z pewnością nie stało się to bez przyczyny, ponieważ działamy, wykorzystując w swojej pracy z dziećmi nie tylko sprawdzone wzorce, ale także wprowadzając innowacyjne, nowoczesne i zarazem wyjątkowo skuteczne metody nauczania, zawsze w zgodzie z wyznawanymi wartościami oraz zasadami, by pobyt dziecka w przedszkolu czy żłobku, był samą radością, a dla rodziców przyniósł zadowolenie ze swoich pociech. Szczególną wagę, przykładamy do zapewnienia dzieciom całkowitego bezpieczeństwa oraz warunków odpowiednich do prawidłowego rozwoju. Zwracamy uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty. Dążymy do tego, aby prywatne przedszkole AKADERO, było wzorcową placówką edukacyjną zarówno
na Tarchominie, jak i w całej Warszawie.

Infrastruktura przedszkola

Obecnie przedszkole AKADERO funkcjonuje w nowym, dwupiętrowym budynku usytuowanym na warszawskim Osiedlu Tarchomin. Na przyszłych przedszkolaków, czekają tu przestronne i jasne sale z bogatym wyposażeniem edukacyjnym. W każdej z nich znajdują się kąciki tematyczne, ukierunkowane na twórczą inspirację, zarówno podczas indywidualnej inicjatywy, jak i w małej grupie. Dzieci mają również zapewniony bezproblemowy dostęp do łazienek obecnych przy każdej sali. To jednak nie wszystko -
w przedszkolu, znajdują się również odpowiednio wyposażone, specjalistyczne pracownie, dedykowane wszechstronnej
oraz ukierunkowanej edukacji, prowadzonej zgodnie z ramowym rozkładem dnia i aktualną podstawą programową.
Spędzaniu aktywnego czasu na świeżym powietrzu sprzyja bezpieczny i nowocześnie urządzony Plac Zabaw.

Profil artystyczny

Zgodnie ze statutem i założeniem edukacyjnym, białołęckie przedszkole AKADERO stwarza wyjątkowe możliwości dla ekspresji twórczej przedszkolaków poprzez aktywność plastyczną, muzyczną, ruchową i teatralną nie tylko w ramach poznawczego obszaru rozwoju dziecka. A zatem nasze działania nierzadko wykraczają poza ten obszar. W ich ramach funkcjonują różnorodne warsztaty plastyczne oraz specjalistyczne zajęcia w pracowniach artystycznych. Ponadto, organizujemy warsztaty twórczej wyobraźni prowadzone na podstawie autorskich, fabularyzowanych scenariuszy i warsztaty taneczne z udziałem instruktorów ruchu i tańca.

Profesjonalnie przygotowana kadra nauczycielska

Szczególne osiągnięcia naszych podopiecznych, zostało zauważone nie tylko przez rodziców, ale także otoczenie zewnętrzne. Stawia to przedszkole AKADERO pośród najlepszych w Warszawie. Jednak, nie byłoby to możliwe bez profesjonalnie przeprowadzanego procesu edukacji, a więc udziału  nauczycieli specjalistów z różnych dziedzin aktywności przedszkolnej. Rozumienie potrzeb rozwojowych, a tym samym edukacyjnych naszych podopiecznych oraz umiejętne kształtowanie ich twórczego potencjału w każdym obszarze, to niewątpliwie klucz do wychowania i nauczania na najwyższym poziomie.

Przedszkole z językiem angielskim

Bez wątpienia język angielski, należy do najpopularniejszych na całym świecie. Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci, które mają z nim kontakt od najmłodszych lat, już na etapie szkolnym wyprzedzają swoich rówieśników w nauce. Przedszkole AKADERO z językiem angielskim od lat z sukcesami przygotowuje swoich podopiecznych, wykorzystując do tego ich wrodzoną zdolność nauki obcego języka. Nasze przedszkole językowe, stwarza zatem możliwość poznania języka angielskiego małym dzieciom, a więc w wieku zapewniającym pełną efektywność. Zdecydowana poprawa sprawności w różnorodnych procesach twórczych, lepsza pamięć, większa zdolność koncentracji i oczywiście bezproblemowa komunikatywność, to tylko niektóre korzyści nauki języka angielskiego w naszej placówce.