500 650 220
3 ban3.jpg

Prywatne, niepubliczne przedszkole ze żłobkiem AKADERO

Przedszkole ze żłobkiem AKADERO na warszawskiej Białołęce to odpowiednie miejsce dla Twojego dziecka. Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola i żłobka w warszawskim Tarchominie – miejsca o wyjątkowej atmosferze, stworzonego z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Miejsca, które zarówno dla dziecka, jak i rodzica jest strefą wyjątkowego komfortu. Rozłąka z opiekunem, gdy maluch ma zaledwie rok czy trzy lata, bywa trudna emocjonalnie, ale jest nieunikniona. Decydując się na powierzenie pociechy właśnie pod naszą opiekę, macie Państwo gwarancję, że maluchowi nie dzieje się żadna krzywda. A dziecko? Nie tylko jest szczęśliwe, ale też optymalnie wykorzystuje spędzony czas na rozwój swych zdolności i umiejętności.


Jesteśmy po to, by inspirować i otaczać opieką

Od początku istnienia przedszkola ze żłobkiem usytuowanego przepięknie na Tarchominie realizujemy założone cele w zgodzie z wartościami pedagogicznymi w pełni wspierającymi indywidualny i społeczny rozwój małego człowieka. Dążymy do tego, by dziecko odnajdywało poczucie bezpieczeństwa tak skrupulatnie budowane przez rodziców. Dla nas to właśnie bezpieczeństwo jest swoistym fundamentem, który wzmacniamy i pielęgnujemy. Wiemy, że to na nim w przyszłości zostanie zbudowane stabilne poczucie wartości u dziecka. Otaczamy więc je opieką i inspirujemy. Chcemy, by dziecko wkraczało na ścieżkę edukacyjną z nieskrywaną radością i bez przeszkód rozwijało się zarówno na płaszczyźnie społecznej, emocjonalnej, jak i poznawczej.

Piękno bycia dzieckiem

Wyjątkowość warszawskiego przedszkola i żłobka AKADERO sprawia, że każde dziecko przede wszystkim czerpie radość z bycia NIM. Jest miejscem, gdzie dobrze się czuje, a jednocześnie rozbudza w sobie chęć poznawania świata. I my mu w tym pomagamy. Stawiamy na autorskie projekty edukacyjne, w których kluczowe miejsce odgrywa zaszczepianie w dziecku otwartości na świat. Dlatego realizujemy nasz program, oswajając jednocześnie dziecko z językiem angielskim, którego uczy się tu poprzez zabawę.

AKADERO - niepubliczny żłobek na warszawskiej Białołęce i Tarchominie

Dzieci już we wczesnej fazie swojego rozwoju w bardzo szybkim tempie przyswajają płynące zewsząd informacje. Możliwość zapisania malucha do prywatnego żłobka dwujęzykowego w ogromnym stopniu ukierunkowuje ten proces, choć bez stawiania zbędnych granic. Wykorzystanie naturalnych umiejętności małych dzieci do nauki języka ma zatem ogromne szanse powodzenia pod warunkiem, że zachowana zostanie prawidłowa relacja rozwoju mowy z innymi obszarami rozwojowymi. 

Innym aspektem, który jest szczególnie ważny dla rodziców dzieci, które będą uczęszczać do żłobka AKADERO na Tarchominie, jest ich obawa o nieskuteczność prowadzonych zajęć z języka angielskiego oraz odczucie swoistego przymuszania do nauki. Nic z tych rzeczy, ponieważ forma zajęć ma charakter zabawy, a więc taki, poprzez który dzieci poznają język w sposób naturalny, bez obciążeń i zawsze z indywidualną pomocą, gdy jest taka potrzeba. Warto zwrócić uwagę na jeden niezwykle ważny fakt, mianowicie dzieci w tym wieku są zawsze ogromnie ciekawe i co najważniejsze spontanicznie reagują na oddziaływanie różnorodnych bodźców zewnętrznych, a więc również naukę języka angielskiego będą odbierać jako wspaniałą zabawę.

To właśnie poprzez tak prowadzoną naukę języka obcego w naszym żłobku dziecko ma możliwość poznania znaczenia dźwięku (słowa), a więc przypisania mu określonego obrazu. Osłuchanie się z językiem angielskim już od najmłodszych lat pozwala dzieciom bez problemu kontynuować jego naukę zarówno w przedszkolu, jak i w szkole. Przynosi to niewątpliwie wymierne korzyści w dorosłym życiu. Rekrutacja do żłobka trwa cały rok. Zapraszamy!