500 650 220
8 rekrutacja.jpg

Zapisy dzieci trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona.
O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo ma rodzeństwo naszych obecnych dzieci, uczestnicy zajęć adaptacyjnych "Pierwsze Kroki z AKADERO" i rodzeństwo absolwentów Przedszkola.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka:

  • do żłobka AKADERO lub
  • do przedszkola AKADERO lub
  • na PROGRAM ADAPTACYJNY “Pierwsze kroki z AKADERO”,

prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Skontaktujemy się z Państwem w możliwie jak najkrótszym czasie. Dziękujemy
Akadero

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.comRekrutacja Żłobki – Warszawa

Niepubliczne placówki opiekuńczo-wychowawcze prowadzą rekrutację przez cały rok kalendarzowy. Oznacza to, że dziecko do żłobka możemy zapisać w dowolnym momencie i będzie mogło ono rozpocząć uczęszczanie do placówki, kiedy w tej pojawi się wakat. Najczęściej faktyczny nabór dzieci do żłobka odbywa się we wrześniu, przy czym różne sytuacje losowe mogą przyspieszyć przyjęcie naszej Pociechy do żłobka. Dlatego rodzicom, którym zależy na miejscu w wybranej placówce polecamy wcześniejsze zapisanie dziecka na listę oczekujących, nawet jeśli nie spełnia ono jeszcze wymogów dotyczących ukończonego 20. miesiąca życia.

Rekrutacja w placówkach takich jak żłobki na terenie miasta Warszawa opiera się przede wszystkim na kolejności zgłoszeń. Przy czym żłobki – podobnie jak nasza palcówka – często praktykują dogodną dla rodziców politykę pierwszeństwa, w ramach której zapewniamy opiekę młodszemu rodzeństwu dzieci, które już uczęszczają do naszego żłobka lub przedszkola.

Rekrutacja Przedszkole – Warszawa

W przedszkolu rekrutacja odbywa się na bardzo podobnych zasadach. Jako placówka niepubliczna mamy otwarty nabór przez cały rok kalendarzowy, a o przyjęciu dzieci do placówki decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na realizowany program edukacyjny staramy się, aby przyjęcia do przedszkola odbywały się w okresie wakacyjnym oraz na początku roku szkolnego. Jednocześnie, w przypadku wakatu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z miejsca w placówce praktycznie od zaraz.

 

Nasze przedszkole prowadzi również tzw. Zerówkę. Rekrutacja sześciolatków do zerówki odbywa się najpóźniej na początku roku szkolnego, w którym dziecko ma obowiązek odbycia przygotowania szkolnego.